LT EN RU

APIE ĮMONĘ

 

Kokia mūsų misija? Mes dirbame tam, kad žemė kvėpuotų lengviau.

Vizija - tapti žinomu ir patikimu granulių ir kitų plastiko produktų tiekėju pasauliniu mastu.

 

Girdime vis dažniau kalbant, jog nesuyrančių atliekų kiekiai gamtoje nuolat didėja. Nieko nuostabaus, juk tai yra viena svarbiausių šio amžiaus problemų. Galime tik pasidžiaugti, kad UAB „ECSO“ vykdoma veikla prisideda prie visuotinės atliekų tvarkymo sistemos ir pasaulio žmonių gerovės.

     Pagrindinė įmonės veikla - antrinių žaliavų surinkimas iš ūkinių subjektų (įmonių, didžiųjų prekybos centrų, parduotuvių ir kitų organizacijų) bei privačių asmenų. Efektyvi įmonės veikla bei sėkminga plėtra padėjo užmegzti tvirtus ryšius su partneriais. O siekiant užsibrėžtų tikslų mums yra svarbios tiek didelės organizacijos, tiek ir pavieniai asmenys bei jų indėlis siekiant netinkamas naudojimui medžiagas paversti nauja, naudinga žaliava.

     UAB „ECSO“ veiklą pradėjo 2009 metų rudenį ir nuo to laiko dinamiškai plečiasi, antrinių žaliavų rinkoje užsitarnaudama patikimo, atsakingo ir lojalaus partnerio reputaciją. Galime drąsiai teigti, jog per tokį santykinai trumpą laikotarpį patirties sukaupėm tikrai nemažai. Tai liudija nuolat didėjantis mūsų perduodų antrinių žaliavų kiekis perdirbėjams.

     Jauno, imlaus ir kupino šaunių idėjų kolektyvo dėka, šiandien galime pasigirti tvirta klientų baze ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Verslo plėtrą siejame su užsienio rinkomis, todėl UAB „ECSO“ bendradarbiauja su partneriais iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos ir kt. Pagrindiniai įmonės klientai Lietuvos rinkoje yra didžiausi mažmeninės prekybos tinklai. Mes didžiuojamės savo profesionaliais darbuotojais ir vertiname jų norą tobulėti bei siekti naujų žinių. UAB „ECSO“ kolektyvas pasižymi darbštumu, atsakingumu bei sąžiningumu. Drauge mes išsprendžiame net ir sudėtingiausius uždavinius, kadangi atkakliai siekiam užsibrėžtų tikslų.

 

 

 

 

Web design: Studio4d